0603AS-033J-01 | Fastron
RF choke, SMD 0603, 33 nH, 600 mA, 0603AS-033J-01
Order No.: 79D6114
EAN: 4099891562229
MPN:
0603AS-033J-01
Series: 0603AS
0603AS-033J-01 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 4 Days: 3,609 pcs. - if ordered today
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
RF inductor, 0603AS-033J-01, Fastron
Product type RF choke
Inductance 33 nH
DC current 600 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 220 mΩ
Measuring frequency 250 MHz
Quality Q Q 40
Design SMD 0603
Length 1.7 mm
Width 1.1 mm
Height 1 mm