5KP100CA | Diotec Semiconductor
TVS Diode, Bidirectional, 5 kW, 100 V, P600, 5KP100CA
Order No.: 26S8986
MPN:
5KP100CA
Series: 5KP
5KP100CA Diotec Semiconductor TVS Diodes
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 10 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
25 pcs.
100 pcs.
250 pcs.
500 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Features
  • Peak pulse power of 5000 W