L103S152LF | BI Technologies
Resistor network, SIP-10, 1.5 kΩ, 0.2 W, ±2 %, 5 resistors, L103S152LF
Order No.: 84E794
EAN: 4099879758668
MPN:
L103S152LF
Series: L
L103S152LF BI Technologies Resistor Networks
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 34 Weeks
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
3000 pcs.
Resistance networks, SiL package, type TT electronics/BI technologies L..3S.
With 5 resistors, 10-pole, type L10-3S.
Technical specifications
Filter Property Value
ohmic resistance 1.5 kΩ
Tolerance ±2 %
Power 0.2 W
Assembly THT
Enclosure SIP-10
Number of resistors 5
Temperature coefficient ±100 ppm/°C
max. operating temperature 125 °C
Length 25.4 mm
Width 2.41 mm
Height 4.95 mm