L083S333LF | BI Technologies
Resistor network, SIP-8, 33 kΩ, 0.2 W, ±2 %, 4 resistors, L083S333LF
Order No.: 84E676
EAN: 4099879758507
MPN:
L083S333LF
Series: L
L083S333LF BI Technologies Resistor Networks
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 30 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
20 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
2000 pcs.
4000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Resistance networks, SiL package, type TT electronics/BI technologies L..3S.
With 4 resistors, 8-pole, type L08-3S.
Technical specifications
Filter Property Value
ohmic resistance 33 kΩ
Tolerance ±2 %
Power 0.2 W
Assembly THT
Enclosure SIP-8
Number of resistors 4
Temperature coefficient ±100 ppm/°C
max. operating temperature 125 °C
Length 20.32 mm
Width 2.41 mm
Height 4.95 mm