ALT4532H-121-T10G | TDK
Pulse transformer, 1:1, 120 µH, ALT4532H-121-T10G
Order No.: 77D0698
EAN: 4099889049435
MPN:
ALT4532H-121-T10G
Series: ALT series
ALT4532H-121-T10G TDK Coupled Inductors
Image may differ
Not suitable for new designs - NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
2000 pcs.
Filter ALT4532H-121-T10G
Technical specifications
Filter Property Value
Product type pulse transformer
Winding ratio 1:1
Inductance 120 µH
Design SMD
Length 4.5 mm
Width 3.2 mm
Height 2.9 mm
min. operating temperature -40 °C
max. operating temperature 85 °C