B84143A0025R105 | TDK (EPCOS)
EMC filter, 50 to 60 Hz, 25 A, 300/520 VAC, terminal block, B84143A0025R105
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 44 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
4 pcs.
12 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
EMC filter, B84143A0025R105, EPCOS
3-line filter for converters and power electronics
Features
- Very good price/performance ratio
- Ultra-compact design
- Low weight
- Easy to install
- Optimized for long motor cables
- Elevators
- Traction system
| Version | EMC filter | |
| min. frequency | 50 Hz | |
| max. frequency | 60 Hz | |
| Rated current | 25 A | |
| Rated Voltage | 300/520 VAC | |
| ohmic resistance | 5 mΩ | |
| integrated switch | No | |
| min. operating temperature | -25 °C | |
| max. operating temperature | 100 °C |