SF23080AT 2082HSL.GN | SUNON
AC axial fan, 230 V, 80 x 80 x 25 mm, 37.38 m³/h, 34.5 dB, slide bearing, SUNON SF23080AT 2082HSL.GN
Order No.: 90B028
MPN:
SF23080AT 2082HSL.GN
AC-Lüfter 230V 80x80x25 (Gleitlager)
Series: AC
SF23080AT 2082HSL.GN SUNON Axial Fans
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 4 Days: 1,090 pcs. - if ordered today
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
25 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
AC-Fan, SF23080AT 2082HSL.GN, SUNON
AC-Fan, 230V, 80 x 80 x 25, Plain bearing
Technical specifications
Filter Property Value
Version AC axial fan
Rated voltage 230 V
Width 80 mm
Height 80 mm
Depth 25 mm
Volume flow 37.38 m³/h
Sound pressure level 34.5 db
speed 2750 1/min
Type of bearing slide bearing
Power consumption 14 W