DKFP-C22C-041N | SCHURTER
Suppressor choke, 1.5 mH, 4 A, DKFP-C22C-041N
Order No.: 59P8868
EAN: 4099889002331
MPN:
DKFP-C22C-041N
Series: DKFP
DKFP-C22C-041N SCHURTER Fixed Inductors
1 pcs.
Fixed inductor, DKFP-C22C-041N, SCHURTER
Product type suppressor choke
Inductance 1.5 mH
DC current 4 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 30 mΩ
Length 23 mm
Width 22 mm
Height 13.5 mm