NSYCVF575M230MF | Schneider Electric
Fan, 230 V, 340 x 96 x 340 mm, 575 m³/h, 64 dB, Schneider Electric NSYCVF575M230MF
Order No.: 04P0399
EAN: 3606480151392
MPN:
NSYCVF575M230MF
Series: Climasys CV
NSYCVF575M230MF Schneider Electric Panel-Mount Fans
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 6 Weeks
1 pcs.
Fan roof, NSYCVF575M230MF, Schneider Electric
ClimaSys forced ventilation system for the roof, featuring a capacity of 575 m³/h, operating at 230V, and equipped with a roof outlet grille and G2 filter.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 230 V
Width 340 mm
Height 96 mm
Depth 340 mm