NSYCVF570M115MF | Schneider Electric
Fan, 115 V, 340 x 96 x 340 mm, 570 m³/h, 64 dB, Schneider Electric NSYCVF570M115MF
Order No.: 04P0398
EAN: 3606480151408
MPN:
NSYCVF570M115MF
Series: Climasys CV
NSYCVF570M115MF Schneider Electric Panel-Mount Fans
1 pcs.
Fan roof, NSYCVF570M115MF, Schneider Electric
ClimaSys forced ventilation system for the roof, with a capacity of 570 m³/h, operating at 115V, includes a roof outlet grille and a G2 filter.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 115 V
Width 340 mm
Height 96 mm
Depth 340 mm