NSYCVF54M230MM2 | Schneider Electric
Fan, 230 V, 120 x 120 x 38 mm, 54 m³/h, Schneider Electric NSYCVF54M230MM2
Order No.: 04P0391
EAN: 3606480151415
MPN:
NSYCVF54M230MM2
Series: Climasys CV
NSYCVF54M230MM2 Schneider Electric Panel-Mount Fans
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
2 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Fan, NSYCVF54M230MM2, Schneider Electric
Climasys ventilation system with a capacity of 54 m³/h, operating at 230V, includes two metal grilles and two insect-resistant filters.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 230 V
Width 120 mm
Height 120 mm
Depth 38 mm