NSYCVF38M115PF | Schneider Electric
Fan, 115 V, 117 x 137 x 49 mm, 38 m³/h, 41 dB, ball bearing, Schneider Electric NSYCVF38M115PF
Order No.: 04P0386
EAN: 3606480151170
MPN:
NSYCVF38M115PF
Series: Climasys CV
NSYCVF38M115PF Schneider Electric Panel-Mount Fans
1 pcs.
Fan, NSYCVF38M115PF, Schneider Electric
ClimaSys forced ventilation system, rated IP54, with a capacity of 38m³/h, operates at 115V and includes an outlet grille and G2 filter.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 115 V
Width 117 mm
Height 137 mm
Depth 49 mm