NSYCVF170M115 | Schneider Electric
Fan, 115 V, 119 x 119 x 38 mm, 170 m³/h, 41 dB, Schneider Electric NSYCVF170M115
Order No.: 04P0377
EAN: 3606480151439
MPN:
NSYCVF170M115
Series: Climasys CV
NSYCVF170M115 Schneider Electric Panel-Mount Fans
1 pcs.
Fan, NSYCVF170M115, Schneider Electric
Climasys forced ventilation system with a capacity of 170 m³/h, operating at 115V, excluding grille.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 115 V
Width 119 mm
Height 119 mm
Depth 38 mm