PKE32M434 | Schneider Electric
CEE plug, 4 pole, 32 A/380-415 V, red, 6 h, IP44, PKE32M434
Order No.: 04P5251
EAN: 3303432031985
MPN:
PKE32M434
Series: PratiKa
PKE32M434 Schneider Electric CEE Connectors Image 1
PKE32M434 Schneider Electric CEE Connectors Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
CEE plug, Screw terminal, PKE32M434, Schneider Electric
CEE plug, screw terminals, 32A, 3p+E, 380-415 V AC, IP44.
Technical specifications
Filter Property Value
Product type plug
Pin number 4 pole
Nominal power 32 A/380-415 V
Frequency range 50 to 60 Hz