RN216-2-02-3M3 | Schaffner
Common mode choke, radial, 3.3 mH, 2 A, RN216-2-02-3M3
Order No.: 76D2211
EAN: 4099889042566
MPN:
RN216-2-02-3M3
815715
RN216-2-02-3M3 Schaffner Fixed Inductors
Subject to prior sale
500 pcs.
Common mode choke, RN216-2-02-3M3, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 3.3 mH
DC current 2 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 70 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 23 mm
Width 15.5 mm
Height 25 mm