RN212-0.5-02-15M | Schaffner
Common mode choke, radial, 15 mH, 500 mA, RN212-0.5-02-15M
Order No.: 76D2170
EAN: 4099889042405
MPN:
RN212-0.5-02-15M
815793
RN212-0.5-02-15M Schaffner Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Common mode choke, RN212-0.5-02-15M, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 15 mH
DC current 500 mA
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 700 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 18 mm
Width 12.5 mm
Height 20 mm