RN204-2-02-1M1 | Schaffner
Common mode choke, radial, 1.1 mH, 2 A, RN204-2-02-1M1
Order No.: 76D2167
EAN: 4099889042375
MPN:
RN204-2-02-1M1
815691
RN204-2-02-1M1 Schaffner Fixed Inductors
Subject to prior sale
500 pcs.
Common mode choke, RN204-2-02-1M1, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 1.1 mH
DC current 2 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 57 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 14 mm
Width 9 mm
Height 14.3 mm