RN152-2-02-18M | Schaffner
Common mode choke, radial, 18 mH, 2 A, RN152-2-02-18M
Order No.: 76D2299
EAN: 4099889042719
MPN:
RN152-2-02-18M
816533
RN152-2-02-18M Schaffner Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Common mode choke, RN152-2-02-18M, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 18 mH
DC current 2 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 350 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 43 mm
Width 41.8 mm
Height 25 mm