RN143-2-02-10M | Schaffner
Common mode choke, radial, 10 mH, 2 A, RN143-2-02-10M
Order No.: 76D2073
EAN: 4099889041729
MPN:
RN143-2-02-10M
816528
RN143-2-02-10M Schaffner Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Common mode choke, RN143-2-02-10M, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 10 mH
DC current 2 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 240 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 33.1 mm
Width 32.5 mm
Height 19.7 mm