RN116-2-02-3M3 | Schaffner
Common mode choke, radial, 3.3 mH, 2 A, RN116-2-02-3M3
Order No.: 76D2158
EAN: 4099889042283
MPN:
RN116-2-02-3M3
815708
RN116-2-02-3M3 Schaffner Fixed Inductors
Subject to prior sale
500 pcs.
Common mode choke, RN116-2-02-3M3, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 3.3 mH
DC current 2 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 70 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 22.5 mm
Width 21.5 mm
Height 13.2 mm