RN114-2.5-02-3M3 | Schaffner
Common mode choke, radial, 3.3 mH, 2.5 A, RN114-2.5-02-3M3
Order No.: 76D2053
EAN: 4099889041545
MPN:
RN114-2.5-02-3M3
816503
RN114-2.5-02-3M3 Schaffner Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Common mode choke, RN114-2.5-02-3M3, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 3.3 mH
DC current 2.5 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 72 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 22.5 mm
Width 21.5 mm
Height 13.5 mm