A1432260 | OKW
Rotary knob, 6 mm, plastic, black/silver, Ø 33 mm, H 14.3 mm, A1432260
Order No.: 24H398
EAN: 4099889344516
MPN:
A1432260
Series: CLASSIC
A1432260 OKW Control Knobs Image 1
A1432260 OKW Control Knobs Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
10 pcs.
Tuning knob, A1432260, OKW
Technical specifications
Filter Property Value
Version rotary knob
For shaft diameter 6 mm
diameter 33 mm
Height 14.3 mm