1206AS-3R3K-08 | Fastron
SMD RF inductor, SMD, 1206, 3.3 µH
Order No.: 74D2486
MPN:
1206AS-3R3K-08
This item is no longer available.
As an alternative, we recommend the following item:
RF choke, SMD 1206, 3300 nH, 130 mA, 1206AS-3R3K-08