1206AS-1R0K-08 | Fastron
SMD RF inductor, SMD, 1206, 1 µH
Order No.: 74D2484
MPN:
1206AS-1R0K-08
This item is no longer available.
As an alternative, we recommend the following item:
RF choke, SMD 1206, 1000 nH, 320 mA, 1206AS-1R0K-08