1206AS-047J-08 | Fastron
RF inductor, SMD 1206, 47 µH, 1 A, 1206AS-047J-08
Order No.: 74D2476
EAN: 4099889008333
MPN:
1206AS-047J-08
This item is no longer available.
As an alternative, we recommend the following item:
RF choke, SMD 1206, 47 nH, 1000 mA, 1206AS-047J-08