05CCM-R15M-31 | Fastron
RF choke, axial, 0.15 µH, 2310 mA, 05CCM-R15M-31
Order No.: 87D4983
MPN:
05CCM-R15M-31
Series: 05CCM
05CCM-R15M-31 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 12 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Leaded Inductor, 05CCM-R15M-31, Fastron
Non-magnetic Leaded Inductor, Medical Applications
Technical specifications
Filter Property Value
Product type RF choke
Inductance 0.15 µH
DC current 2310 mA
Tolerance ±20 %
DC resistance 0.038 Ω
Measuring frequency 25 MHz
Quality Q Q 50
Design axial
Length 9.5 mm