E3520800 | ESKA Erich Schweizer
G fuse assortment, 5 x 20 mm, F, 360 pieces, E3520800
Order No.: 46G240
EAN: 4099889125818
MPN:
E3520800
E3520.800
E3520800 ESKA Erich Schweizer Fuse Assortments
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 30 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
10 pcs.
25 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Assortments of 5 x 20 mm G fuses, type ESKA 352.
Jeweils 20 Stück: 100 mA, 125 mA, 160 mA, 200 mA, 250 mA, 315 mA, 400 mA, 500 mA, 630 mA, 800 mA, 1 A, 1.25 A, 1.6 A, 2 A, 2.5 A, 3.15 A, 4 A, 6.3 A.
Technical specifications
Filter Property Value
Product type G fuse assortment
Design 5 x 20 mm