BYB-3-90H0240 | by.B
PC enclosure, (L x W x H) 180 x 120 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP66/IP68, BYB-3-90H0240
Order No.: 90H0240
EAN: 4099891990695
MPN:
BYB-3-90H0240
BYB-3-90H0240 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0240 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 3 Weeks
Subject to prior sale
Housing, BYB-3-90H0240, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material PC
Length 180 mm
Width 120 mm
Height 90 mm