BYB-3-90H0167 | by.B
ABS enclosure, (L x W x H) 90 x 60 x 40 mm, light gray (RAL 7035), IP65, BYB-3-90H0167
Order No.: 90H0167
EAN: 4099891989965
MPN:
BYB-3-90H0167
BYB-3-90H0167 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0167 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 3 Weeks
Subject to prior sale
Housing, BYB-3-90H0167, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 90 mm
Width 60 mm
Height 40 mm