84510150.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 106 x 150 x 32 mm, black, IP65, 84510150.HMT1
Order No.: 62H1845
EAN: 4058545375042
MPN:
84510150.HMT1
Series: Alubos
84510150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84510150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84510150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
Subject to prior sale
Enclosure, 84510150.HMT1, Bopla
Material aluminum
Length 106 mm
Width 150 mm
Height 32 mm