84090200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 84 x 200 x 82 mm, black, IP65, 84090200.HMT1
Order No.: 62H1817
EAN: 4058545450749
MPN:
84090200.HMT1
Series: Alubos
84090200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures
Subject to prior sale
Enclosure, 84090200.HMT1, Bopla
Enclosure, closed, 84 x 200 x 82 aluminium black.
Material aluminum
Length 84 mm
Width 200 mm
Height 82 mm