ANTIST.MINI.150X220X0,075 | Shielding Bags, Antistatic Bags
ESD protective bag, (L x W) 220 x 150 mm, antistatic, zipp, ANTIST.MINI.150X220X0,075
Order No.: 19L2954
EAN: 4099891438906
MPN:
ANTIST.MINI.150X220X0,075
ESD protective bag, (L x W) 220 x 150 mm, antistatic, zipp, ITM025049
Order No.: 19L5078
Manufacturer: Flexico
Minigrip bags, antistatic, type 250.
Material: PE foil. Thickness: 75 µm. Surface resistance: 1.6 x 10^12 ohm +/- 0.4 x 10^12 ohm. Not suitable for foodstuffs. Note: the pressure lock bags retains its antistatic properties for the duration 12 months.
Type: 25049, W 150, L 220 mm, package of 100 bags
Lock type zipp
Length 220 mm
Width 150 mm