VLS6045EX-220M-H | TDK
Choke, SMD 6045, 22 µH, 1.9 A, VLS6045EX-220M-H
Order No.: 72D1462
EAN: 4099889006452
MPN:
VLS6045EX-220M-H
Series: VLS-EX-H
VLS6045EX-220M-H TDK Fixed Inductors Image 1
VLS6045EX-220M-H TDK Fixed Inductors Image 2
VLS6045EX-220M-H TDK Fixed Inductors Image 3
1500 pcs.
SMD choke, VLS6045EX-220M-H, TDK
  • Larger current and lower Rdc
  • Operating temperature range: -40 to +105°C
Product type choke
Inductance 22 µH
DC current 1.9 A
Tolerance ±20 %
DC resistance 105 mΩ
Saturation current 2.4 A
Measuring frequency 100 kHz
Design SMD 6045
Length 6.3 mm
Width 6 mm
Height 4.5 mm