NLCV32T-R15M-EFR | TDK
Choke, SMD 1210, 0.15 µH, 2.6 A, NLCV32T-R15M-EFR
Order No.: 75D0984
EAN: 4099889031904
MPN:
NLCV32T-R15M-EFR
Series: NLCV-EFR
NLCV32T-R15M-EFR TDK Fixed Inductors
2000 pcs.
SMD choke, NLCV32T-R15M-EFR, TDK
Features
  • Resin mold type wound inductor for decoupling circuits
  • Operating temperature range: -40 to +105°C
Product type choke
Inductance 0.15 µH
DC current 2.6 A
Tolerance ±20 %
DC resistance 24 mΩ
Measuring frequency 25.2 MHz
Quality Q Q 10
Design SMD 1210
Length 3.2 mm
Width 2.5 mm
Height 2.2 mm