B85321A2205A250 | TDK (EPCOS)
EMC filter, 50 to 60 Hz, 25 A, 500 V (DC), 250 VAC, threaded bolt M6, B85321A2205A250
Order No.: 74D8292
EAN: 4099889079371
MPN:
B85321A2205A250
Series: B85321
B85321A2205A250 TDK (EPCOS) Interference suppression filter
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 14 Weeks
10 pcs.
EMC filter, B85321A2205A250, EPCOS
Version EMC filter
min. frequency 50 Hz
max. frequency 60 Hz
Rated voltage (DC) 500 V
Rated current 25 A
Rated Voltage 250 VAC
Capacity X|Y 2x0.1 μF
Connection threaded bolt M6
integrated switch No
min. operating temperature -40 °C
max. operating temperature 85 °C