B84742A0130R190 | TDK (EPCOS)
EMC filter, 50 to 60 Hz, 130 A, 1 kV (DC), 500 VAC, terminal block, B84742A0130R190
Order No.: 74D8217
EAN: 4099889078848
MPN:
B84742A0130R190
B84742A130R190
B84742A0130R190 TDK (EPCOS) Interference suppression filter
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 12 Weeks
Subject to prior sale
2 pcs.
EMC filter, B84742A0130R190, EPCOS
Version EMC filter
min. frequency 50 Hz
max. frequency 60 Hz
Rated voltage (DC) 1 kV
Rated current 130 A
Rated Voltage 500 VAC
ohmic resistance 0.7 mΩ
integrated switch No
min. operating temperature -25 °C
max. operating temperature 100 °C