535BB156M250DGR | Skyworks Solutions Inc.
Crystal oscillator, 156.25 MHz, ±20 ppm, 15 pF, SMD, (L x W x H) 7 x 5 x 1.65 mm, 535BB156M250DGR
Order No.: 53S5111
EAN: 4099879146342
MPN:
535BB156M250DGR
535BB156M250DGR Skyworks Solutions Inc. Oscillators
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 8 Weeks
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
250 pcs.
Oscillator, 535BB156M250DGR, Skyworks
Standard Clock Oscillators Differential; 0.2 ps RMS, OE pin 2; 100-312.5 MHz
Technical specifications
Filter Property Value
nominal frequency 156.25 MHz
Frequency stability ±20 ppm
Assembly SMD
Length 7 mm
Width 5 mm
Height 1.65 mm
Capacity 15 pF
min. operating temperature -40 °C
max. operating temperature 85 °C