RN222-2.5-02-5M6 | Schaffner
Common mode choke, radial, 5.6 mH, 2.5 A, RN222-2.5-02-5M6
Order No.: 76D2133
EAN: 4099889042030
MPN:
RN222-2.5-02-5M6
816566
RN222-2.5-02-5M6 Schaffner Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Common mode choke, RN222-2.5-02-5M6, SCHAFFNER
Product type common mode choke
Inductance 5.6 mH
DC current 2.5 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 110 mΩ
Measuring frequency 10 kHz
Design radial
Length 31 mm
Width 18 mm
Height 29.6 mm