SMCC-R33K-31 | Fastron
Choke, axial, 0.33 µH, 1350 mA, SMCC-R33K-31
Order No.: 87D2422
MPN:
SMCC-R33K-31
Series: SMCC
SMCC-R33K-31 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Leaded Inductor, SMCC-R33K-31, Fastron
Product type choke
Inductance 0.33 µH
DC current 1350 mA
Tolerance ±10 %
DC resistance 0.12 Ω
Measuring frequency 25.2 MHz
Quality Q Q 45
Design axial
Length 9.5 mm