SMCC-R22K-31 | Fastron
Choke, axial, 0.22 µH, 1450 mA, SMCC-R22K-31
Order No.: 87D2437
MPN:
SMCC-R22K-31
Series: SMCC
SMCC-R22K-31 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Leaded Inductor, SMCC-R22K-31, Fastron
Product type choke
Inductance 0.22 µH
DC current 1450 mA
Tolerance ±10 %
DC resistance 0.1 Ω
Measuring frequency 25.2 MHz
Quality Q Q 45
Design axial
Length 9.5 mm