SMCC-822M-32 | Fastron
Choke, axial, 8200 µH, 30 mA, SMCC-822M-32
Order No.: 87D2481
MPN:
SMCC-822M-32
Series: SMCC
SMCC-822M-32 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Leaded Inductor, SMCC-822M-32, Fastron
Product type choke
Inductance 8200 µH
DC current 30 mA
Tolerance ±20 %
DC resistance 95 Ω
Measuring frequency 0.25 MHz
Quality Q Q 30
Design axial
Length 9.5 mm