SMCC-682J-32 | Fastron
Choke, axial, 6800 µH, 35 mA, SMCC-682J-32
Order No.: 87D2559
MPN:
SMCC-682J-32
Series: SMCC
SMCC-682J-32 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Leaded Inductor, SMCC-682J-32, Fastron
Product type choke
Inductance 6800 µH
DC current 35 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 95 Ω
Measuring frequency 0.25 MHz
Quality Q Q 30
Design axial
Length 9.5 mm