SMCC-681M-01 | Fastron
Choke, axial, 680 µH, 150 mA, SMCC-681M-01
Order No.: 87D2565
MPN:
SMCC-681M-01
Series: SMCC
SMCC-681M-01 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Leaded Inductor, SMCC-681M-01, Fastron
Product type choke
Inductance 680 µH
DC current 150 mA
Tolerance ±20 %
DC resistance 10 Ω
Measuring frequency 0.79 MHz
Quality Q Q 55
Design axial
Length 9.5 mm