1210AS-027J-01 | Fastron
SMD HF inductor, 27 nH, 1 A, 1.8 GHz
Order No.: 74D3210
MPN:
1210AS-027J-01
This item is no longer available.
As an alternative, we recommend the following item:
RF choke, SMD 1210, 27 nH, 1000 mA, 1210AS-027J-01