P6KE13CA | Diotec Semiconductor
TVS Diode, bidirektional, 600 W, 11.1 V, DO-15, Diotec Semiconductor P6KE13CA
Bestellnr.: 09S2783
EAN: 4099879061799
HTN:
P6KE13CA
Herstellerserien: P6KE
P6KE13CA Diotec Semiconductor TVS Dioden
Features
  • Impuls-Verlustleistung 600 W
Ausführung bidirektional
Impuls-Verlustleistung 600 W
Sperrspannung 11.1 V
Durchbruchspannung 13 V
Dauerverlustleistung 5 W
min. Temperatur -50 °C
max. Temperatur 175 °C