1.5KE9.1CA | Diotec Semiconductor
TVS Diode, bidirektional, 1.5 kW, 7.7 V, DO-201, Diotec Semiconductor 1.5KE9.1CA
Bestellnr.: 09S1167
EAN: 4099879048677
HTN:
1.5KE9.1CA
Herstellerserien: 1.5KE
1.5KE9.1CA Diotec Semiconductor TVS Dioden
Features
  • Impuls-Verlustleistung 1500 W
Ausführung bidirektional
Impuls-Verlustleistung 1.5 kW
Sperrspannung 7.7 V
Durchbruchspannung 9.1 V
Dauerverlustleistung 6.5 W
min. Temperatur -50 °C
max. Temperatur 175 °C