1.5KE400CA | Diotec Semiconductor
TVS Diode, bidirektional, 1.5 kW, 342 V, DO-201, Diotec Semiconductor 1.5KE400CA
Bestellnr.: 09S1115
EAN: 4099879048196
HTN:
1.5KE400CA
Herstellerserien: 1.5KE
1.5KE400CA Diotec Semiconductor TVS Dioden
Features
  • Impuls-Verlustleistung 1500 W
Ausführung bidirektional
Impuls-Verlustleistung 1.5 kW
Sperrspannung 342 V
Durchbruchspannung 400 V
Dauerverlustleistung 6.5 W
min. Temperatur -50 °C
max. Temperatur 175 °C