1.5KE7.5CA | Diotec Semiconductor
TVS Diode, bidirektional, 1.5 kW, 6.4 V, DO-201, Diotec Semiconductor 1.5KE7.5CA
Bestellnr.: 09S1151
EAN: 4099879048530
HTN:
1.5KE7.5CA
Herstellerserien: 1.5KE
1.5KE7.5CA Diotec Semiconductor TVS Dioden
Features
  • Impuls-Verlustleistung 1500 W
Ausführung bidirektional
Impuls-Verlustleistung 1.5 kW
Sperrspannung 6.4 V
Durchbruchspannung 7.5 V
Dauerverlustleistung 6.5 W
min. Temperatur -50 °C
max. Temperatur 175 °C